X Vítejte na stránkách X Motorkářského klubu

Moravia´s Choppers

z Jižní Moravy
....................................................................................
 Jenda, Roman, Honza, Roman II, Peca, Maikl, Zdeňa, Robin, Ruda

Jenda

Jenda je z Prušánek a momentálně jezdí na Yamaze SR. Je to pěkný choppřík a má taktéž nezaměnitelný zvuk laďeného výfuku. A modré podsvícení umocňuje podívanou na jeho stroj. Jenda vystudoval průmyslovou střední školu v Břeclavi a pracoval v jedné známe firmě, která vyrábí asi čokoládu nebo co, no jmenuje se to Gumotex :)) Ale nějak mu tam neklapaly vztahy s jedním strojem a tak se Jeník dlouho nudil doma. Teď má ovšem Jenda už téměř rok zaměstnání. Jenda má všechna alba od Daniela Landy a tak poslouchá a poslouchá...zná už vše nazpaměť :)) Všichni členové až na dva mají auta od automobilky Škoda. Má taky jednu raritu, starého péráka ČZ 125 z roku 1942. Jendovi bude dvacetjedna, tak doufáme, že nás pozve na oslavu, ať mu můžeme pořádně opít tu jeho nevymáchanou...ústa :)) ...viz foto

Jendu jsme trošku zkazily...ale opravdu jen trošku :)) - přistrčily k motorkám, pivu a cigaretám


Jenda

Tady jeho Yamaha


Jendova motorka
Jendovo podsvicení
Jendovo podsvicení v noci

Roman

Tato Honda Steed je miláček Romana I , je to ale VLX, tedy americká verze z roku 1995. Bohužel Steeda už neuvidíte, protože Roman si nalepil na nádrž klasické nálepky Shadow. Má jenom čtyři kvalty, ale jinak má v sobě taky čtyřtaktní motor s objemem 6OO ccm. Díky tomu, že má jenom čtyři rychlosti, tak má silnější tah než pětikvalt a ty laďáky mají velice originální zvuk, který poznáte kdykoli.V TP má napsáno 25 kW, Samozřejmě vše legálně :))Roman studuje vysokou ekonomickou školu. Baví ho motorky, vinohrad - no nevím jestli ho to baví, ale dělá v něm...to má asi po taťkovi...to donucení :)) poslouchá velice rád Dana Landu a písničku Holky a mašiny. Jezdí skoro se vším, protože má řidičák na skupiny A,B,T a teď nově i na skupinu C. Má bez pár centimetrů dva metříky a je to pořádný kus chlapa a tady už foto jeho krásky – motorky :)) A ještě taková poslední poznámka, na vysoké mu začali říkat "Drobku" to fakt sedí :)). Dříve studoval v Ostravě, ale Brno je jeho oblíbené město a tak se mu tam podařilo v dostat.

Roman a jeho Honda Shadow 600


Romanův stroj
Roman a shadow
Samotný Roman a oblíbený interpret

Následující snímek je Hondy Rebel, na které Roman začínal


Honda Rebel 125

Honza

Co bych tak o sobě řekl...no určitě jsem krásný, chytrý a bohatý :)) Tak co bych Vám o sobě poreferoval, jmenuji se Honza Tadeáš, přezdívky mám dvě, stačí si jen vybrat :)) A to Jens nebo Ken. Jezdím na různých motorkách, teď momentálně na stroji Kawasaki ER-5 z roku 1998, Kawa je trochu motorově upravená :)) Mezi mé záliby patří motorky, motorky, motorky a jezdím s nima po zadním, po předním a dělám s nima různé blbosti :)) Tato závislost mě také dopomohla k otevření motoshopu, který mám společně s Rudou. Najde se ale také místo pro počítač, Mui-Tai(Thai-box), zbraně a chození ke Kulíkovi :)) Toto by byl můj popis, musím tady ještě udělat místo na můj popis od zbytku bandy, aby to nebylo moc jednostranné :)) V dubnu mi bylo 20 let a jsem ve znamení berana(paličatý) a tento popis na mě úplně perfektně sedí. Co si zamanu, od toho mě skoro nikdo neodradí :))

A tady je moje foto


Honza

A tady pár fotek z mého mládí :))


Honza a minibike
Honza na GSXR-6
Jeho starý shadow

Roman II

A next na této stránce je Roman II. Roman má i bráchu Rudu, který s námi taky někdy vyrazí. Buď vzadu s Romanem, nebo sám na jejich Jawě Dandy 125. Je v perfektním stavu, možná také díky tomu, že má najetých jen asi 6 tisíc kilometrů. Roman býval také hodný chlapec, než s námi začal jezdit na motosrazy, bod zlomu byl v Kobylí, tam se to konávalo v květnu. Romanovi je dvacet a studoval v Břeclavi na nějaké té střední škole, teď nevím jestli na té samé jako Jenda a Robin, protože se mi ta průmyslovka a Sovadinka pořád pletou :)) Jinak teďka studuje výšku v Ostravě. Romanovi musím složit obrovský dík!!! Je to proto, že když se mi pokazí auto, (pravidelně každou zimu) tak mi to vždycky pomůže opravit. Roman si sem tam zahraje na počítači, podívá se na nějaké to DVD(má jich snad 1000) nebo si poslechne zpěv Pepi Vojtka ze skupiny Kabát. A tady už fotky Romana II a jeho strojovny.

Tady je u Honzy v pokoji,to tam má ale nepořádek,co? :))


Roman II
Roman úsměv

Peca

Peca je z Podivína a brázdí silnice na Ninji. Abych byl přesný Kawasaki ZX7R. Je to 750ka z 96tého roku. Maximum, které Peca dosáhl na Kawě je 280km/h. A to jel jen tak v noci kousek něco vyřídit. Říká ale, že už to nebude zkoušet....v noci :)) Když jezdíme s Peťou na letiště do Strachotína, tak jsem se pokoušel trumfnout jeho maximum, bohužel letiště má jen půl kilometru a já musel také myslet na to, že to musím i ubrzdit a neskončit v poli. Ninja má dobré brzdy a 220km/h je ale utěšitelné :)) Ninja je opravdu perfektní, rychlý, pěkný stroj. A laděný výfuk Scorpion jí dodává na impozantnosti. Peca má hlavní zálibu v historii, ve vojenské. Zajímá se o dobu 1918-1989, má hodně trofejí a cenností, které se jen tak nevidí. Ale také skládá motorky a upravuje je. Má VW Golfa v plném tuningu. V poslední době hledávají s bráchou nevybuchlé bomby a miny a celkem se jim daří :))

A tady Peca se svou Kawasaki ZX7R


Kawasaki Zx7R
Peca je ten co sedí ve předu

Maikl

Další člen je Michal "Maikl", který jezdí na "Suzině"Suzuki GS 500 E Maikl je takový "originální" člověk. Je operátorem ve společnosti O2. Maikl nabízí reklamu. Kdyby jste ho potkaly třeba v pátek večer, tak byste si od něj nekoupily asi nic, ale když na sebe navleče oblek, sako a učeše se, tak už vypadá skoro jako člověk :)) Maikla Jacksona imponuje již od útlého mládí hra na kytaru. Jak na klasickou, tak na elektrickou. Měl několik kapel, ale teď už na to nemá čas. Taky si rád zahraje na počítači, udělá nějaký ten Flashový banner a něco pofotí :))

A tady jejich červená Suzuki


Maiklovo GS500

Zdeňa

Zdeňa začínal s motorkama současně s Drobkem a s Jensem na pionýrovi, kterého tehdy Jens ještě vlastnil. Je to Drobkův spolužák ze základky. Po úspěšném dokončení studií na základní škole se šel vyučit instalatérem a pak pokračoval ve svém vzdělávání se dál a udělal si maturitní nástavbu. Jeho prvním vlastním motocyklem byl simson o obsahu 50 ccm, pak jej prodal a koupil si MZ o obsahu 150 ccm - ta byla ve šrotovém stavu. Tak ji dal do stavu, který odpovídal 180-ti stupňovému otočení stavu, ve kterém ji koupil od Korýše. Krátce po opravě ji ovšem také prodal. Ale láska k motorkám ho nepustila a využil výhodné nabídky a koupil si další motorku o obsahu 500 ccm, Yamahu z roku 1989. Jinak teďka Zdeňkovi letí na 22. rok života a jeho nynější činnost spočívá v tom, že chodí do práce a pracuje v oboru, který vystudoval. Jinak momentálně nemá přítelkyni a užívá si života. Můžu jen vzkázat holkám, které s ním budou chodit, že si nebudou mít absolutně na co stěžovat :)). Zdeňa je absolutně soběstačný člověk a je velmi šikovný na opravy všeho druhu a není na nikom závislý - možná snad na bydlení u rodičů. Ale to je asi drtivá většina lidí v našich letech.

Zleva Roman II a zprava Zdeňa


Roamn II a Zdeňa

Několik Zdeňových fotek


Zdeňa jakož security
Zdeňa úsměv

Robin

Robin je zatím posledním členem, kterého motobanda přijala mezi sebe. Robin měl k motorkám asi nejrychlejší vzestup ze všech lidí, co k této motobandě patří. Jeho mamka má doma korádo a toto korádo si on tu a tam od ní půjčil. Pak jak se začal přátelit s naší motobandou, tak mu prostě z ničeho nic hráblo v hlavě koupil si Suzuki GS500F- takže na jeho motorkářské zkušenosti celkem brko. Tato mašina je následníkem Suzuki GS500E, kterou vlastní Maikl s jeho otcem. Efko už má oproti Éčku kapotáž. Jedná se tedy o zdokonalení jízdních vlastností motocyklů tohoto typu. Robin pochází z Prušánek, kde dělal základní školu. Pak studoval střední průmyslovou školu v Břeclavě. Po maturitě odešel studovat do Brna, kde je už třetím rokem či-li doposud. Letos v únoru dosáhl věku 23 let. Také si velmi rozumí s počítačema a má mnoho jiných koníčků o nichž se můžete dočíst na jeho osobních stránkách www.robkur.ic.cz .

Tady Robin "trošku" řádil se Zdeňou na motoplesu :)


Robin

Fotky jeho samého a jeho Suzuki GS500F


výlet na strom
Suzuki GS500F
Na zkušené v Praze

Ruda

Tohle nádherné vínové VT-čko patří našemu nejstaršímu členovi Rudovi z Prušánek. Shadow vyjel z výrobní linky v půli roku 2OO3. Ještě je stále v záruce a pravidelně jezdí na garanční prohlídky. První majitel byl jeden kamarád, také z Prušánek.Ruda si jej koupil v Břeclavě, v Hondě v říjnu 2OO4.Ruda má společně s Honzou motoshop, který má pestrý sortiment zboží, od mopedů, přes skútry (50, 125, 150, 250ccm) až po velké motorky. Ruda je podnikatel(vlastní ještě další obchod) a proto nemá moc času na své hobby, ale něco se přece jenom najde. Baví ho si pročítat časpoisy, o čem jiném, než o motorkách :)) , jezdí rád na kole...no spíš jezdil, protože od té doby, co jezdí s námi na motorkách, to nějak fláká :)) Spolu s Drobkem je nejvyšší z bandy. Nějak k těm dvěma metrům to bude.

Toť něco o Rudovi, a tady už foto jeho mašiny.


Rudovo VT-čko


Webmaster: robikule
Programmer: robikule
Design: R3sidento
Texts: Honza alias jens

Valid XHTML 1.0 Strict robikule
Valid CSS!! počítadlo.abz.cz
obrazek motorky

Pokud čtete tento text tak pravdepodobně používate k prohlížení webových stránek prohlížeč od firmy Microsoft, konkrétněji prohlížeč Windows Explorer. Nechtěl bych dělat reklamu, ale tento prohlížeč je pro dokonalé prohlížení libovolných webových stránek již nedostačující ! K tomuto tématu bych řekl již asi už jediné a to, stáhněte si Mozilu Firefox !