X Vítejte na stránkách X Motorkářského klubu

Moravia´s Choppers

z Jižní Moravy
....................................................................................


Na úvod Vám popíšeme trochu naši bandu...

V našem klubu je jedenáct členů: Honza, Roman, Jenda, Robin, Roman II, Peca, Martin, Ruda, Zdeňa, Maikl a Maiklův taťka - Jenda :)) Více se ale dozvíte v odkazu Členové. Vznikli jsme na konci roku 2004, tím myslíme vznik našich stránek a oznámením si, že jsme klub :)) Již několik roků jsme spolu jezdili, po různých skupinkách, po dvou nebo po více, ale nikdy jsme jako celek předtím nevyrazili, a to naši Choppers ovlivnili :))

Honza jezdí od svých 12 let, je spolumajitelem motoshopu společně s Rudou. Ruda jezdil v mládí a teď ho Honza přemluvil na Shadowa, tak si koupil Vt-čko a dal se k nám. Roman začal společně s Honzou a teď studuje vysokou...prý 247m :)) Jenda začal na Pionýrovi, ale to nebyl obyčejný Pionýr, měl laďák a spoustu netradičních doplňků a jezdil 85 km/h, potom si ale Jenda koupil choppera Yamahu SR. Roman II, je bývalý Honzův spolužák a Honza s Romanem ho k motorkám dovedli donucením dělat si řidičák s nimi. Roman II teď má Jawu Dandy 125, ale chystá se na SV-čko, tak bacha :)) Peca v naší bandě kraluje ve třídě "obsah". Jeho Kawasaki Ninja 750 je největší obsah, který s náma jezdí....zatím :))

Martin si opravil a upravil Kawasaki GPX 600 z roku 1991 a jezdí s ní po hodoníně. Ale teď se spíš učí na maturitu. Zděňa je je bývalý spolužák Romana "Drobka". Má "eMZetu", kterou musel kompletně předělat, aby byla ve stavu v jakém je - perfektním. Robin si teď nedávno koupil (říjen 2006) krásnou Suzuki GS500F z roku 2005 a tak je zatim našim nejmladším přibraným členem Moravia´s Choppers. A nakonec Maikl a jeho taťka. To je trošku složité, jenom řeknu, že mají doma tři motorky, ale oba jezdí většinou na Suzuki - na GSu. Toto je snad stručný úvod. Více pak najdete v dalších odkazech. Tak hodně štěstí a trpělivosti :))

obrázek choppera

Webmaster: robikule
Programmer: robikule
Design: R3sidento
Texts: Honza alias jens

Valid XHTML 1.0 Strict robikule
Valid CSS!! počítadlo.abz.cz
obrazek motorky

Pokud čtete tento text tak pravdepodobně používate k prohlížení webových stránek prohlížeč od firmy Microsoft, konkrétněji prohlížeč Windows Explorer. Nechtěl bych dělat reklamu, ale tento prohlížeč je pro dokonalé prohlížení libovolných webových stránek již nedostačující ! K tomuto tématu bych řekl již asi už jediné a to, stáhněte si Mozilu Firefox !